< >

Румак Василь Богданович

Румак Василь Богданович

Румак Василь Богданович – народився 22 жовтня 1976 року в с. Більшівці Галицького району Івано-Франківської області. У 1995 році після завершення навчання в школі вступив до Прикарпатського університету імені Василя Стефаника після закінчення якого у 2000 році розпочав педагогічну діяльність у Жалиборівські ЗОШ І-ІІст. Галицької районної ради.

З вересня 2007 року - керівник історико-краєзнавчого гуртка Галицької філії облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команда гуртківців Галицької філії центру при Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ступенів Галицької районної ради під його керівництвом брала активну участь в 4 зльотах (2010-2013 рр.) гуртківців-краєзнавців ОДЦТКУМ, активістів обласної туристсько-краєзнавчої експедиції «Люби і знай свій рідний край», в 2013 р.  – за змістовну пошуково-дослідницьку роботу стала лауреатом обласного туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської та студентської молоді «Історія міст і сіл України» та нагороджена грамотами обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Літом 2014 року призваний до лав Збройних сил України. В даний час, очікуючи ротації, перебуває на Рівненському військовому навчально-тренувальному полігоні.