< >

Харченко Олег Олексійович

Харченко Олег Олексійович

Харченко Олег Олексійович – народився 16 липня 1973 року в м. Калуш Івано-Франківської області. У 1989 році після завершення навчання в школі вступив до Львівського державного інституту фізичної культури після закінчення якого у 1995 році розпочав педагогічну діяльність у Калуській ЗОШ І-ІІІст. № 6, а з квітня 2008 року працює у  Калуській ЗОШ І-ІІІст.№3 Калуської міської ради.

З вересня 2012 року - керівник гуртка пішохідного туризму Калуської філії облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команда гуртківців Калуської  філії центру під керівництвом Олега Олексійовича була учасником обласних змагань з пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів «Срібний карабін», обласних змагань з пішохідного туризму в закритому приміщенні на обласному зльоті гуртківців-краєзнавців.

В січні 2015 року призваний до лав Збройних сил України. В даний час, очікуючи ротації, перебуває у Львівському навчальному центрі Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.