< >

Харченко Олег Олексійович

Харченко Олег Олексійович

Олег Олексійович Харченко народився 16 липня 1973 року в м. Калуш Івано-Франківської області. У 1989 році після завершення навчання в школі вступив до Львівського державного інституту фізичної культури, після закінчення якого з липня 1994 року проходив строкову військову службу в військах НГУ в м. Сімферополь (Крим).

У 1995 році розпочав педагогічну діяльність у Калуській ЗОШ І-ІІІст. № 6, а з квітня 2008 року працює у  Калуській ЗОШ І-ІІІст.№3 Калуської міської ради.

З вересня 2012 року - керівник гуртка «Пішохідний туриз» Калуської філії облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команда гуртківців Калуської  філії центру під керівництвом Олега Олексійовича була учасником обласних змагань з пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів «Срібний карабін», обласних змагань з пішохідного туризму в закритому приміщенні на обласному зльоті гуртківців-краєзнавців.

В зв’язку з проведенням мобілізації 5 лютого 2015 року був призваний до лав Збройних сил України. Підготовку проходив на базі міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Після навчання був направлений для подальшої служби у 25-у окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Службу проходив в самохідно-артилерійському дивізіоні бригадно-артилерійської групи як сержант матеріального забезпечення.

Зараз Олег Олексійович продовжує навчати. І як керівник гуртка пішохідного туризму, і як вчитель предмету «Захист Вітчизни» він продовжує робити значний вклад у майбутнє нашої держави – у дітей та молодь, виховуючи справжніх патріотів, показуючи на власному прикладі, що таке відданість державі.

В січні 2015 року призваний до лав Збройних сил України. В даний час, очікуючи ротації, перебуває у Львівському навчальному центрі Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.