< >

Вовчук Андрій Русланович

Вовчук Андрій Русланович

Вовчук Андрій Руслановичнародився 3 грудня 1987 у смт. Ворохта Яремчанської міськради Івано-Франківської області. У 2005 році закінчив Ворохтянську ЗОШ І-ІІІ ступенів.  На протязі 2006 року служив у Великомостівському прикордонному загоні в\ч 2418.

У 2014 році був активним учасником  «Революції гідності».

На даний час працює робітником у навчально-тренувальній центру Івано-Франківського облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді у смт. Ворохта.

19 лютого 2015 року був мобілізований до Збройних сил України.

Харченко Олег Олексійович

Харченко Олег Олексійович

Олег Олексійович Харченко народився 16 липня 1973 року в м. Калуш Івано-Франківської області. У 1989 році після завершення навчання в школі вступив до Львівського державного інституту фізичної культури, після закінчення якого з липня 1994 року проходив строкову військову службу в військах НГУ в м. Сімферополь (Крим).

У 1995 році розпочав педагогічну діяльність у Калуській ЗОШ І-ІІІст. № 6, а з квітня 2008 року працює у  Калуській ЗОШ І-ІІІст.№3 Калуської міської ради.

З вересня 2012 року - керівник гуртка «Пішохідний туриз» Калуської філії облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команда гуртківців Калуської  філії центру під керівництвом Олега Олексійовича була учасником обласних змагань з пішохідного туризму серед гуртківців позашкільних навчальних закладів «Срібний карабін», обласних змагань з пішохідного туризму в закритому приміщенні на обласному зльоті гуртківців-краєзнавців.

В зв’язку з проведенням мобілізації 5 лютого 2015 року був призваний до лав Збройних сил України. Підготовку проходив на базі міжнародного центру миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Після навчання був направлений для подальшої служби у 25-у окрему Дніпропетровську повітряно-десантну бригаду. Службу проходив в самохідно-артилерійському дивізіоні бригадно-артилерійської групи як сержант матеріального забезпечення.

Зараз Олег Олексійович продовжує навчати. І як керівник гуртка пішохідного туризму, і як вчитель предмету «Захист Вітчизни» він продовжує робити значний вклад у майбутнє нашої держави – у дітей та молодь, виховуючи справжніх патріотів, показуючи на власному прикладі, що таке відданість державі.

В січні 2015 року призваний до лав Збройних сил України. В даний час, очікуючи ротації, перебуває у Львівському навчальному центрі Західного оперативного командування Сухопутних військ Збройних Сил України.

Румак Василь Богданович

Румак Василь Богданович

Румак Василь Богданович – народився 22 жовтня 1976 року в с. Більшівці Галицького району Івано-Франківської області. У 1995 році після завершення навчання в школі вступив до Прикарпатського університету імені Василя Стефаника після закінчення якого у 2000 році розпочав педагогічну діяльність у Жалиборівські ЗОШ І-ІІст. Галицької районної ради.

З вересня 2007 року - керівник історико-краєзнавчого гуртка Галицької філії облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Команда гуртківців Галицької філії центру при Жалиборівській ЗОШ І-ІІ ступенів Галицької районної ради під його керівництвом брала активну участь в 4 зльотах (2010-2013 рр.) гуртківців-краєзнавців ОДЦТКУМ, активістів обласної туристсько-краєзнавчої експедиції «Люби і знай свій рідний край», в 2013 р.  – за змістовну пошуково-дослідницьку роботу стала лауреатом обласного туру Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської та студентської молоді «Історія міст і сіл України» та нагороджена грамотами обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Літом 2014 року призваний до лав Збройних сил України. В даний час, очікуючи ротації, перебуває на Рівненському військовому навчально-тренувальному полігоні.

Шудравий Андрій Степанович

Шудравий  Андрій Степанович

Шудравий  Андрій Степанович народився 1989 року в місті Яремче. Тут навчався в школі, по закінченні якої вступив до Сторожинецького лісового коледжу. На Буковині зустрів і свою єдину. Одружився та залишився проживати у Сторожинці.

У жовтні 2011 року розпочав службу контрактником у одній із Чернівецьких військових частин. 5 травня цього року його відправили воювати на Схід України, звідки йому уже не судилося повернутися живим. 

13 липня  на Сході України в ході антитерористичної операції загинув уродженець  м. Яремче — Шудравий Андрій Степанович, вихованець гуртка «Лижний туризм» облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Чемпіон України з лижного туризму серед дорослих, кандидат в майстри спорту України

За інформацією 13 липня, в неділю, Андрій підірвався на міні. Медики намагалися врятувати життя нашого земляка, та травми були несумісні із життям, він помер, так і недоїхавши до лікарні.  

 

Вічна пам’ять герою!

Данилюк Дмитро Йосипович

Данилюк Дмитро Йосипович

Народився 3 листопада  1973 року в с. Красне Надвірнянського району Івано-Франківської області. З 1980-1991 роки навчався в школі, в 1991 поступив у Тернопільський державний педагогічний інститут, який закінчив у 1998 році, так як 1995-1996 роки служив у Збройних силах України.

З 1997 року працює вчителем фізичного виховання у Краснянській ЗОШ І-ІІІст. Надвірнянської районної ради, керівником гуртка Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді з листопада 2011 року. Кандидат в майстри спорту України, переможець та неодноразовий призер обласних туристсько-краєзнавчих заходів, призер Чемпіонатів України зі спортивних туристських походів (2010, 2012 роки), Чемпіон України зі спортивних туристських походів серед юнаків (2014 рік).

З середини травня 2014 року мобілізований до лав ЗСУ. На даний час захищає нашу Батьківщину від російсько-сепаратистських загарбників біля м. Дебальцево Донецької області