< >

Андріана Іванівна Сусак

Народний Герой України
Сусак
Народний_Герой_України

Андріана Сусак уродженка села Вербовець Косівського району, вихованка туристсько-краєзнавчого гуртка Косівської філії.

У 2016 році, пройшовши війну на Сході України у батальйоні «Айдар» за героїзм та мужність нагороджена орденом «Народний Герой України»

Сергій Васильович Дідич

Герой України 

Дідич

Сергій Дідич уродженець с. Стрільче Городенківського району, вихованець туристсько-краєзнавчого гуртка центру.

         Своє життя присвятив туристичному розвитку рідного краю, створив громадську організацію «Золоте руно», яка займалася організацією водних мандрівок по ріках Прикарпаття

         Був активним громадським і політичним діячом та під час Революції Гідності 18 лютого 2014 року поклав своє життя за Україну.

         Указом президента України від 21 листопада 2014 року посмертно нагороджений орденом «Золота Зірка» та присвоєно звання Героя України.

         З 2015 року у с. Михальче на базі табору «Перлина Придністров’я» проводиться турнір «Пам’яті Героя України, Героя Небесної Сотні Сергія Дідича»

         

Шудравий Андрій Степанович

Шудравий Андрій Степанович

Inkedаа_LI

Шудравий  Андрій Степанович народився в місті Яремче,вихованець туристсько-спортивного  гуртка центру, чемпіон України з лижного туризму серед дорослих, кандидат в майстри спорту України.

У жовтні 2011 року розпочав службу за контрактому Збройних Силах України. 13 липня 2014 року Сході України в ході антитерористичної операції загинув.

         На фасаді Яремчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. № 1 патріоту України – Шудравому Андрію 2016  року встановлено меморіальну дошку