< >

Вітаємо!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018р.

№ 146-К «Про нагородження педагогічних працівників» нагороджено:

 

Нагрудним знаком «Василь Сухомлинський»:

Мороза Михайла Васильовича – завідувача  Долинської філії Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

Подякою Міністерства освіти і науки України:

Гожія Петра Васильовича – завідувача Рожнятівської філії Івано-Франківського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

Кедик Марію Богданівну– завідувача відділу екскурсій, турбаз та міжнародного туризму Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

Косило Ірину Вікторівну – завідувача інформаційно-видавничого відділу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

Паньківа Володимира Ілліча– начальника Ворохтянського навчально-тренувального центру Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді;

Щиро вітаємо своїх колегз вагомим досягненням та зичимо успішного втілення всіх творчих задумів, невичерпної життєвої наснаги, професійного зростання! Нехай підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності буде міцне здоров’я, удача, підтримка родини, друзів та колег!

Обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді

Обласні змагання з велосипедного туризму  серед учнівської молоді

21-22 квітня 2018 року в смт. Богородчани були проведені ІІ-гі обласні змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді.

Захід проводився Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА.

На урочистому відкритті змагань учасників вітали: завідувач відділу спортивно-туристської роботи Івано-Франківського обласного державного  центру туризму і краєзнавства учнівської молоді – Шпарик Степан Геннадійович, завідувач Богородчанської фідії ОДЦТКУМ – Паранюк Марія Василівна. Вони  побажали учасникам гідних перемог і гарних вражень від перебування у мальовничому селищі Богородчани.

В  змаганнях взяли участь команди з Богордчанського, Коломийського, Косівського, Надвірнянського, Рожнятівського районів, міста Калуша та Войнилівської ОТГ.

Програма змагань:

-         змагання на дистанції «Фігурне водіння велосипеда» (ІІ клас дистанції);

-         змагання на дистанції «Велокрос» (ІІ клас дистанції);

Головний суддя змагань – суддя першої категорії Багрій Роман Іванович

         Результати обласних змагань в комплексному заліку:

-         І-ше місце – команда школярів Богородчанської ЗОШ І-ІІІст №2 Богородчанської районної ради (команда 1);

-         ІІ-ге місце – команда вихованців Калуської філії ОДЦТКУМ.

-         ІІІ-тє місце – команда школярів Підгайчиківської ЗОШ І-ІІІст Коломийської районної ради. 

Команди-переможці, їх учасники та тренери нагороджені грамотамидепартаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та дипломами Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

003

002

Нарада-семінар членів таборової старшини та суддівської колегії ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нарада-семінар членів таборової старшини та суддівської колегії ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької  військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

19 квітня 2018 року обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів нараду-семінар членів таборової старшини та суддівської колегії ІІ обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). З вітальним словом відкрив семінар директор обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, Заслужений працівник освіти, доктор філософії - Косило Михайло Юрійович.

В нараді-семінарі взяли участь представники обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, викладачі предмету «Захист Вітчизни», обласного козацького товариства УК «Галицька Січ» і громадської організації «Вільному воля». В ході роботи семінару обговорено організаційні моменти щодо проведення урочистого параду з нагоди відкриття гри, уточнено критерії оцінювання видів та конкурсів та удосконалені вимоги до таборування. Прийняті на семінарі рішення мають на меті покращити процес проведення обласного етапу гри «Сокіл» («Джура») впродовж 14-17 травня 2018 р.

Вітаємо переможця!

Відповідно до наказу департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації №199 від 03.03.2018 р. Вороневич Дмитро Петрович зайняв І місце в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації     «Методист-2018»!

Колектив центру туризму щиро вітає Дмитра Петровича з перемогою! Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхненної праці і нових досягнень на ниві національно-патріотичного виховання та туристсько-краєзнавчої роботисеред підростаючого покоління!

ромашки для Діми

Наказ департаменту освіти


41-ші обласні змагання юних геологів 11-14 квітня 2018 року

41-ші обласні змагання юних геологів 11-14 квітня 2018 року

В 2018 році в с. Яблуниця Яремчанської міськради з 11 по 14 квітня Івано-Франківськийм обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за підтримки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА були проведені 41-ші обласні змагання юних геологів. Від міст та районів області в  змаганнях взяли участь 8 команд (48 учасників).

         Головний суддя змагань – Поплюйко Анатолій Георгійович, доцент Івано-Франківського НТУНГ.

         На урочистому відкриття змагань юних геологів привітали: Сабада Степан Йосипович, заступник  директор Івано-Франківського облдержцентру туризму і краєзнавства, та Поплюйко Анатолій Георгійович.

Учасники змагань визначали кращих у наступних видах та конкурсах:

- змагання на геологічному маршруті, з мінералогії та петрографії, гідрогеологічних та радіометричних дослідів,  побудови геологічного розрізу та геологічної  конференції, конкурси на кращу емблему та вимпел команди, стінну газету.

         Результати обласних змагань юних геологів:

-         І-ше місце – команда Джурівської ЗОШ І-ІІІст. Снятинської районнної ради;

-         ІІ-ге місце – команда Рашківського НВК Городенківської районної ради;

-         ІІІ-тє місце – команда Старокривотульської ЗОШ І-ІІІст. Тисменицької районної ради.

30725672_1996819530583023_6642239095894441984_o

30714870_1996817530583223_1144141204179386368_o