< >

Курси підвищення кваліфікації методистів та керівників гуртків туристсько-краєзнавчого, національного та військово-патріотичного напрямів закладів позашкільної освіти

Обкладинка-8-1024x575

Без імені


З 8 по19 лютого 2021 року на базі Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з Івано-Франківським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проводились курси підвищення кваліфікації методистів та керівників гуртків закладів позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого, національного та військово-патріотичного напрямів. Вперше курсову перепідготовку проведено в онлайн режимі.

Пройшли навчання  35 педагогічних працівників закладів освіти області. Відповідно до навчально-тематичного плану для слухачів проведено навчання з восьми навчальних модулів, зокрема:

-         Нормативно-правова база позашкільної освіти

-         Методика проведення гурткової роботи

-         Методика підготовки до Всеукраїнських фахових конкурсів

-         Краєзнавча та пошуково-дослідницька робота

-         Методика екскурсійно-краєзнавчої роботи

-          Музейна педагогіка в закладі освіти

-         Методика проведення масових туристсько-краєзнавчих заходів: змагань, зльотів, сходжень

-         Методика проведення спортивних туристських походів.

Завершились курси тематичною дискусією з пошуку інноваційних методів та форм роботи в контексті нової української школи, обговорили питання дистанційного навчання, впровадження цікавих форм організації туристсько-краєзнавчих заходів та їхнього впливу на формування особистих компетентностей здобувачів освіти.

Тематичну дискусію провели Михайло Косило –  директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, доктор філософії, Заслужений працівник освіти України, Оксана Фляк – завідувач лабораторії  та Оксана Марковецька – методист лабораторії  національного виховання Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти