< >

ВІТАЄМО З 70—РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ!

12 березня 70-літній ювілей святкує кандидат історичних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України, завідувач Коломийського відділу Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді,  голова Коломийського  Міськрайонного Товариства «Просвіта» імені Тараса Григоровича Шевченка, член Національної спілки краєзнавців України, Національної спілки журналістів України, лауреат краєзнавчої премії ім. Володимира Полєка, автор низки наукових праць та краєзнавчих статей, досягнення якого відзначені орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За заслуги перед Прикарпаттям» та іншими відомчими нагородами

ГЛАГОЛЮК ВАСИЛЬ ПЕТРОВИЧ

  Ювілей – це завжди певний рубіж життя,  коли вдивляючись у прожиті роки, оцінюється місце людини в суспільстві, досягнення нею поставлених цілей, народжуються нові задуми, будуються нові плани. Весь Ваш життєвий шлях є прикладом сумлінного та високопрофесійного ставлення до своїх громадянських та посадових обов’язків.

Безмежна  відданість справі, працьовитість і наполегливість у досягненні поставлених цілей дали Вам змогу досягти значних успіхів у професійній та науковій діяльності.

Ви –талановитий учений, мудрий наставник, душевна і щира людина. За короткий час на посаді завідувача Коломийського відділу ІФОДЦТКУМ Вам вдалося вдосконалити організацію освітньої діяльності дитячих творчих об'єднань туристсько-краєзнавчого та військово-патріотичного напрямів позашкільної освіти, організувати господарську роботу на дитячій туристській базі «Коломийка», готувати цікаві наукові статті та доповіді на обласні та Всеукраїнські семінари, конференції.

В цей знаменний день прийміть, шановний Василю Петровичу, найщиріші побажання міцного здоров’я, щастя і добра Вам і Вашій родині, творчої наснаги. Нехай Ваш досвід, талант, мудрість і далекоглядність і надалі сприяють розквіту освіти Прикарпаття!

глаголюк