< >

Історія та сучасність розвитку дитячо – юнацького руху в Україні.

Відповідно до укладеного договору про співпрацю у сфері дитячо-юнацького туризму та краєзнавства між Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді та Донецьким обласним центром туризму та краєзнавства учнівської молоді. На базі Долинської філії ІФ ОДЦТКУМ   26-29 квітня в онлайн режимі проведено інтерактивну гру « Історія та сучасність розвитку дитячо – юнацького руху в Україні». До гри долучились учнівська молодь з чотирьох областей : Івано – Франківська, Львівська, Черкаська та Донецька. Представниками від Івано-Франківської області були вихованці гуртків Долинської  та Косівської філії  ІФ ОДЦТКУМ.

Організатор заходу –Донецький обласний центр туризму та краєзнавства учнівської молоді.

Метою заходу було  об’єднання України, розвиток дітей та ознайомлення з історією та  етнографією чотирьох регіонів.

Під час гри учасники презентували свої заклади та знайомилися з визначними постатями та пам’ятками, що є в кожному регіоні, взяли участь в таких конкурсах: «Правда – неправда»,«Розвиток юнацького руху в своїй області»,«Упізнай козака», «Вгадай козацьку приказку або прислів’я»,«Дотик до минулого», де кожен з учасників показав частинку звичаїв та традицій свого краю. В останньому конкурсі під назвою: «Краєзнавчий пісенний батл» діти радо підспівували один одному, допомагали в попередніх конкурсах та довели, що Україна справді єдина.

Після закінчення гри було проведено нагородження, де кожен з учасників отримав не тільки грамоти, а й подарунки від кожної з областей.

зображення_viber_2021-04-30_21-00-20

зображення_viber_2021-05-05_12-12-48

зображення_viber_2021-05-05_12-12-42