< >

Обласний відкритий туристсько-краєзнавчий турнір «Пам'яті Героя України Сергія Дідича»

13-14 травня 2021р. на базі позаміського закладу  оздоровлення та відпочинку дітей «Перлина Придністров’я» в с.Михальче Городенківської міської ради відбувся обласний відкритий туристсько-краєзнавчий турнір «Пам’яті Героя України Сергія Дідича». На урочистому  відкритті змагань юних туристів вітали: керуюча справами виконавчого комітету Городенківської міської ради Галина Іванівна Дідич, заступник начальниці  відділу освіти Городенківської міської ради Михайло Миколайович Грушецький, начальник відділу молоді та спорту Городенківської  міської ради Володимир Михайлович Думанський та заступник директора Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді Степан Геннадійович Шпарик.

В змагання взяло участь 10 команд від закладів освіти. Загалом близько 100 учасників.

Юні спортсмени змагались на дистанції «Смуга перешкод» та у конкурсній програмі, яка включала в себе: «В’язання вузлів», «Розпалювання вогнища»,  «Стрільба з пневматичної гвинтівки», конкурс патріотичної пісні, поезії та прози .

Результати змагань в комплексному заліку:

І місце – команда Луківського НВК

ІІ місце – команда Олієво-Королівської ЗОШ І-ІІст.

            ІІІ місце − команда Незвиського НВК

Переможці у комплексному заліку були нагородженні пам’ятними медалями і грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації та цінними подарунками, призери на дистанції «Смуга перешкод» і в конкурсній програмі також були нагороджені грамотами Івано-Франківського ОДЦТКУМ і пам’ятними призами. Всі команди-учасниці змагань отримали заохочувальні подарунки.

111

аав

ввв