< >

За співфінансування Європейської Комісії з січня 2020 року розпочалася реалізація проєкту «SWIFT: Карпатська пошуково-рятувальна мережа», який триватиме до 2022 року.

Проєктом створюється платформа співпраці між організаціями громадянського суспільства та місцевими органами влади з метою вирішення пріоритетних завдань, пов'язаних із безпекою та порятунком у Карпатах. Проєкт має на меті об’єднати гірських громадських рятувальників та провідників Івано-Франківської, Львівської, Закарпатської та Чернівецької областей й запропонувати механізм залучення волонтерів до пошуку та порятунку людей в Карпатах.

Партнерами проєкту є ГО «Гірський рятувальний центр» (Івано-Франківська область), ГО„Асоціація гірських провідників «Ровінь»” (Львівська область), ГірськийДобровільний Загін Рятування Група Криніцка (Польща).

В рамках реалізації проєкту передбачено низку інформаційних, навчальних та інфраструктурних заходів, спрямованих на розвиток міжсекторного партнерства задля підвищення безпеки в горах. Зокрема, передбачено проведення капітального ремонту приміщення навчально-тренувального відділення (нашого структурного підрозділу) у селищі Ворохта з метою створення та облаштування навчального центру для проведення регулярних навчань громадських гірських рятувальників в реальних умовах.

Невеликий фотозвіт про виконану роботу.


5

3

2

1