< >

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПЕДАГОГІВ-ТУРИСТІВ ЛУГАНЩИНИ НА ТЕРЕНАХ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

СЕМІНАР-ПРАКТИКУМ ПЕДАГОГІВ-ТУРИСТІВ ЛУГАНЩИНИ НА ТЕРЕНАХ ІВАНО-ФРАНКІВЩИНИ

З 14 по 23 серпня 2021 року  в рамках обласного семінару-практикуму з підготовки керівників туристських спортивних походів І-ІІ категорій складності Прикарпаття відвідали педагоги Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

         Відповідно до програми, яка передбачала як теоретичні так і практичні заняття, учасники семінару  удосконалювали свої знання та навики з орієнтування у гірській місцевості, здійснили сходження на вершити гір Хом’як та Говерла, організовували ночівлі у горах і відвідали гідрологічну пам ятку природи місцевого значення  високогірне озеро Бребенескул.

         А головною базою для перебування для колег-луганчан стали  Ворохтянська турбаза «Говерла» та Яремчанська турбаза «Прут»  Івано-Франківського обласного державного центу туризму і краєзнавства учнівської молоді. Працівники туристських баз провели для учасників семінару екскурсії та розповіли про  колоритний та неповторний красою, культурою, звичаями та обрядами прикарпатський край.

         Також програма семінару передбачала знайомство з Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді з його структурою та напрямками діяльності. Працівниками центру була зорганізована цікава та змістовна екскурсія столицею Прикарпаття.

IMG_20210820_181328

IMG_20210817_105054