< >

Обласна історико-краєзнавча конференція «Історія освіти Івано-Франківщини»
З метою виховання в учнівської молоді любові до рідного краю, шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини Івано-Франківщини, вивчення історії освіти та людей, що її творили, поповнення та розширення знань, вшанування пам'яті відомих педагогів, протягом 2019-2020 рр. проводилась історико-краєзнавча акція «Історія освіти Івано-Франківщини». За  період проведення акції юні краєзнавці подали на конкурс 66 робіт, зокрема 38 з описом історії закладу освіти та 28 по дослідженню життєвого і творчого шляху відомих педагогів. Підсумком проведеної роботи стало проведення обласної конференції  яка відбулася 10 листопада 2021року в режимі онлайн.

Відкрили конференцію та вітали учасників Гаврилюк Ігор Олегович – заступник директора – начальник управління освіти і науки департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Косило Михайло Юрійович - кандидат педагогічних наук, доктор філософії, заслужений працівник освіти України, директор Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, голова Івано-Франківської обласної організації Національної спілки краєзнавців України. У вітальних словах прозвучали побажання юним пошуковцям проводити краєзнавчі дослідження з метою популяризації краєзнавчих знань про видатних педагогів та заклади освіти нашого краю.

Під час конференції прозвучали 32  виступи  юних дослідників з різних куточків нашої області, що висвітлювали сторінки життя та творчої діяльності відомих на Прикарпатті педагогів, а також розкривали історії становлення і діяльності закладів освіти. 

Завершилась конференція підведенням підсумків, усі учасники нагороджені сертифікатами, а керівники подяками Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.  

в22

5554

5553