< >

Відзначення Дня Гідності та Свободи гуртківцями центру

Відзначення  Дня Гідності та Свободи гуртківцями центру

Щорічно 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи з метою  утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутніх поколінь об'єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

З нагоди цієї дати вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» при Яблунському ліцеї взяли участь в загальношкільному історичному екскурсі «Україна – країна нескорених». Гуртківці згадували події Майдану, переглянули документальні фільми «Шлях до свободи», «Зима, що нас змінила», декламували вірші про рідну Україну.

Вихованці гуртка «Географічне краєзнавство» при Раковецькій гімназії долучилися до шкільного Вечора-реквієму «Україна – це територія Гідності і Свободи», який нагадав молоді про трагічні події, які назавжди залишились в пам’яті. Також гуртківці переглянули тематичний документальний фільм «Острів небайдужих».

Для гуртківців історичного краєзнавства Манявського ліцею було проведено тематичне заняття: «Герої – хто вони ?». Під час якого вихованці ознайомилися із подіями на Майдані та опрацювали інформацію про участь наших земляків у Революції Гідності. Хвилиною мовчання вшанували героїв біля кутка пам’яті.

qq2

qq3