< >

Заходи з нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні на Богородчанській філії ІФОДЦТКУМ

«Вас пам’ятати будемо завжди

Із вами будемо боротись за країну

За ту країну, де нема брехні

За нашу й вашу мирну Україну…»

 

«Герої не вмирають» – перше, про що думає кожен, згадуючи Героїв Небесної Сотні. Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Ми змінилися самі і змінили країну.

  Нам випало бути свідками подій драматичних і надзвичайно болючих, таких, що ввійдуть  до підручників історії та будуть визначати наше майбутнє.

Щорічно на Богородчанській філії проводяться заходи, метою яких є гідне вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

  З нагоди річниці вшанування Героїв Небесної Сотні в Грабовецькій гімназії відбулася лінійка-реквієм «Незламний дух воскрес у серці кожнім». Здобувачі освіти гімназії провели акцію «Подаруй свого Янгола героям». Свої роботи діти подарували бійцям з с. Грабовець, які захищали нас в зоні ООС.Крім того керівником гуртка «Історичне краєзнавство» Фафлей Л. Ю., було проведено заняття   «Тернистий шлях до свободи», яке розпочалося виконанням  Гімну України. У ході заняття вихованці  у віршованій формі розповіли про події тих днів на Майдані, згадали Героїв Небесної Сотні, вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

А в Яблунському ліцеї було проведено годину пам’яті «Герої небесної Сотні у наших серцях», до якої долучилися вихованці гуртка «Географічне краєзнавство». Вихованці декламували вірші, співали патріотичні пісні, вшанували хвилиною мовчання та вогниками запалених свічок всіх Героїв Небесної Сотні.

  Ми не маємо права забути, що Герої Небесної Сотні дали нам можливість жити вільно, будувати нову країну.

Слава Україні!

e2

y1