< >

Обласний семінар керівників пошуково-експедиційних загонів на тему:«Національно-патріотичне виховання молоді через призму участі у Всеукраїнських експедиціях, акціях, конкурсах»

Обласний семінар керівників пошуково-експедиційних загонів на тему:«Національно-патріотичне виховання молоді через призму участі у Всеукраїнських експедиціях, акціях, конкурсах»

12  квітня 2022  року в режимі онлайн Івано-Франківським облдержцентром туризму і краєзнавства учнівської молоді спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар керівників пошуково-експедиційних загонів на тему: «Національно-патріотичне виховання молоді через призму участі у Всеукраїнських експедиціях, акціях, конкурсах»

В семінарі взяли участь 50 педагогів від навчальних та позашкільних закладів освіти області.

Відкрив семінар,  привітав  його учасників та виступив з темою «Національно-патріотичне виховання молоді засобами туристсько-краєзнавчої роботи» М. Ю. Косило, доктор філософії, Заслужений працівник освіти України, директор облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Г. Беднарчик  директор Івано-Франківського краєзнавчого музею  поділилася досвідом про роль музеїв у патріотичному виховання та охарактеризувала, завдання та  особливості сьогодення у роботі. О.П’єх завідувач Калуської філії  ОДЦТКУМ ознайомила присутніх  з методикою  збору та підготовки матеріалів Всеукраїнської краєзнавчої акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби». М.Паранюк завідувач Богородчанської філії  ОДЦТКУМ, розповіла про участь у Всеукраїнському конкурсі на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край» як один із аспектів національно-патріотичного виховання.О. Генза-Коретчук керівник  гуртка «Історичне краєзнавство» ОДЦТКУМ    поділилася досвідом написання пошукових робіт з гуртківцями в рамках Всеукраїнської експедиції "Моя Батьківщина - Україна"». Л.Фафлей керівник гуртка «Історичне краєзнавство»  Богородчанської  філії ОДЦТКУМ провела для присутніх віртуальну екскурсію музеєм історії та етнографії с. Грабовець.

Завідувачем відділу центру, Д.П. Вороневичем були підведені підсумки участі пошукових загонів навчальних закладів освіти області у Всеукраїнських, обласних  туристсько-краєзнавчих експедиціях та акціях.

Присутні педагоги на семінарі обмінялися досвідом пошуково-дослідницької роботи.

2й2

3й3