< >

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Участь у ІІІ етапі Всеукраїнської  дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

 З 17 по 25 серпня 2022 року у сонячному Закарпатті відбувся ІІІ етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), в якому взяли участь рої з м. Києва та 14 областей України, а саме з Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Запорізької, Київської, Кіровоградської, Львівської, Одеської, Харківської, Хмельницької,Черкаської та Чернівецької області. Івано-Франківську область представляв рій «Верхнянський сектор» сформований з вихованців дитячого творчого об’єднання КЛВ «Джура» Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (керівник Ігор Височан), що діє при Верхнянському ліцеї Верхнянської сільської ради Калуського району.

     9 днів  військового  вишколу з тактичної підготовки, стрільби, метання гранати, тактичної медицини, стройової підготовки, змагань на туристсько-спортивній  смузі перешкод,  участь у  творчо-інтелектуальних конкурсах, творчих майстернях – все це зробило перебування  у таборі незабутнім. Цікавими були екскурсії містами Закарпаття, де Джури  знайомилися з історією визвольної боротьби українського народу.

   Учасники гри продемонстрували свою винахідливість, креативність, творчу майстерність, фізичну та військову підготовку. Діти з користю провели час у таборі, відпочивали, навчалися та знайшли друзів з різних куточків України. Учасники гри отримали дипломи та подяки Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді.

16_1

19_1

3_1

25_1