< >

Урок звитяги

Урок звитяги

До 80-річчя створення  Української Повстанської Армії, Дня українського козацтва, Покрови Пресвятої Богородиці,  з метою гідного відзначення подвигу захисників та захисниць України та відповідно до рекомендацій Міністерства у справах ветеранів України в дитячих творчих об’єднаннях центру проведено «Урок звитяги».

В рамках «Уроку звитяги» організовано та проведено тематичні заняття:

-         «Вони назавжди у наших серцях» -  присвячені життєвим історіям Героїв України

-         «Незламна Україна» - обговорення цінностей, за які боряться наші незламні захисники

-         «Нам Україна понад усе» (про курінного УПА Володимира Чев'яка,  «Їм у віках судилося безсмертя!» (вшанування пам'яті героїв УПА)«УПА – символ нескореного духу», «Українець -це вільна людина з гідністю в серці»,  «Тяглість боротьби українців крізь віки - козацька, стрілецька та повстанська звитяга»

Організовано зустрічі з учасниками  українсько-російської війни, а також проведено заходи з вшанування пам'яті полеглих Захисників України. Діти долучилися  до  поминальних заходів, з вшанування пам’яті патріотів України.

Керівники гуртків центу з своїми вихованцями підготували та провели заходи національно-патріотичного спрямування, а саме козацькі і гри та забави, патріотичну ходу до символічної могили та пам’ятника Борцям за волю України,  квест «Стежками козацької слави». Здобувачі освіти  підготували та передали нашим Захисникам патріотичні обереги.

Всього до проведення заходів було залучено більше тисячі вихованців дитячих творчих об’єднань Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

up2

up3