< >

ХIV Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців

ХIV Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців


5-11 серпня 2023 року серед Карпатських гір на базі «Центрального табору туристського активу учнів України» Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, що в с. Осій Хустського району Закарпатської області, відбувся ХIV Всеукраїнський зліт юних туристів-краєзнавців.

На цей захід зібралися десять команд з різних куточків України, програмою зльоту передбачалося проведення 2-денного туристсько-краєзнавчого маршруту, конкурсної програми, а також творчих майстерень з 6 напрямів краєзнавства: історичне краєзнавство, фольклор і етнографія, екологія, географічне краєзнавство, геологія, археологія.

      Також на учасників чекав туристсько-краєзнавчий експедиційний маршрут. Юні туристи випробували свої знання та спортивну підготовку долаючи контрольно-залікові станції з різних напрямів краєзнавчих досліджень.

     Івано-Франківську область представляла команда гуртківців Кутського відділу ОДЦТКУМ.

        Висококваліфіковані судді виконали свою роботу на відмінно, надзвичайно компетентні, обізнані, кожен спеціаліст своєї галузі. Учасники з різних куточків України продемонстрували високу підготовку в усіх видах змагань.

Щиро вітаємо всіх учасників та бажаємо їм подальших творчих звершень в дослідженні та популяризації духовних, культурних надбань та природного різноманіття рідного краю. Цінуймо своє, не даймо ворогу відібрати нашу історію, традиції.

IMG_20230806_161158_0

IMG_20230807_135245_0