< >

Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму. Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму.

Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму.  Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму.

З 05 по 9 вересня 2023 року у мальовничому куточку Львівщини – поблизу села Кам’янка відбулися два  всеукраїнські масштабні спортивні заходи: Чемпіонат України серед юнаків з пішохідного туризму та Чемпіонат України серед юнаків з велосипедного туризму. Понад дві сотні юних туристів, а також їх тренери, представники команд, судді змогли приїхати на змагання.

Змагання відбувалися на дистанціях 4-го класу складності, проходження яких потребувало від учасників вагомої технічної майстерності та фізичної витривалості.

Змагання з велотуризму відбувалися на „Комплексній дистанціїˮ (кросс, фігурне водіння та тріал,) і на дистанції „Смуга перешкодˮ.

Змагання з пішохідного туризму відбувалися на двох дистанціях. У перший день визначали найсильніших на дистанції „Смуга перешкодˮ(командні змагання), у другий та третій змагальний день відбувалися особисто-командні змагання на дистанції „Смуга перешкодˮ.

Івано-Франківська область була представлена на вищевказаних заходах двома командами, по одній у кожному заході, які були сформовані з числа гуртківців Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Керівниками команди з пішохідного туризму були - Паливода Василь Григорович та Мороз Ростислав Михайлович, а команду з велосипедного туризму підготували - Савчук Віктор Степанович та Багрій Роман Іванович.

Також працівники центру були залучені до суддівства Чемпіонату України, Шпарик Степан Геннадійович був старшим суддею , а Гатич Іван Дмитрович - начальником дистанції "Смуга перешкод (командна)".

Щиро дякуємо організаторам за чудові змагання.

Окремо хочемо подякувати нашим Збройним силам України від тренерсько-представницького складу та спортсменів-туристів Прикарпаття за те, що маємо змогу змагатися та житии у вільній країні!

Слава Україні!

Героям слава!

зображення_viber_2023-09-11_10-55-52-513

photo_6048704904152858611_y

DSC_0292_1

DSC_0302