< >

Відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка гуртківцями ОДЦТКУМ

Відзначення 210-ї річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка гуртківцями ОДЦТКУМ

9-10 березня українська та світова спільнота вшановувала памʼять Великого Кобзаря Тараса Шевченка, поета, художника, пророка, борця, славного сина рідного народу. Його творчість – унікальне явище вітчизняної культури. Хоча  з часу народження митця минуло вже 210 років, його поетичні рядки звучать  актуально як ніколи.

З нагоди відзначення ювілею  Тараса Григоровича вихованці дитячих творчих об'єднань Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді долучились до проведення ряду заходів.

 Вихованцями гуртка «Історичне краєзнавство» при Манявському ліцеї було проведене тематичне заняття «Пророче слово Кобзаря», на  якому діти поглибили свої знання з життя та мистецької спадщини Шевченка, оцінили його  роль в долі українського народу. Особливо емоційними виявилися прочитані поетичні рядки, що стали гаслом сьогодення, робота із тематичним буклетом, оформленням стінгазети. Заняття закінчилося вікториною, яка узагальнила інформацію про поета.

Вихованці гуртка історичне краєзнавство взяли участь у відкритті виставки «Шевченко мовою поколінь» в музеї історії Надвірнянщини керівник Срайчук Надія.

«Нас єднає Шевченкове слово»  - свято, організоване вихованцями гуртка «Рідний край» ( керівник Леся Кубрак)

Вихованці гуртків «Географічне краєзнавство» ІФОДЦТКУМ, що діє при Порогівському ліцею та гуртка КЛВ «Джура» при Верхнянському ліцеї декламували поетичні твори Тараса Григоровича, без яких неможливо уявити минуле й сьогодення  України. 

1епе

зображення_545

зображення_34351