< >

"Турбота про родину Героя»

"Турбота про родину Героя»

Підтримка родин наших Захисників є моральним обов’язком кожного, можливістю висловити вдячність сім’ям загиблих Героїв. З цією метою департамент освіти і науки облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді  долучились до соціального проєкту «Турбота про родину Героя», що реалізовується на території області за ініціативи голови обласної державної  (військової) адміністрації.

Так, для родин полеглих Воїнів, завідувачем дитячої туристичної бази «Говерла» ІФОДЦТКУМ Михайлом Зарецьким організовано екскурсійну поїздку до філій Івано-Франківського Краєзнавчого музею: Історико-краєзнавчого музею «Гуцульщина» в селищі Верховина та Хати-Гражди Харуків в селі Криворівня. Діти разом із матерями ознайомилися із пам'ятками історії, етнографії і культури Прикарпаття, природою, побутом і мистецтвом Гуцульщини.

Висловлюємо щиру вдячність за сприяння в проведенні екскурсій директору Івано-Франківського Краєзнавчого музею Галині Беднарчик, екскурсоводам Марії Яценко та Василині Зеленюк

wp3639460c_05_06