< >

Відділ екскурсій, турбаз та міжнародного туризму

З метою організації оздоровлення та організації змістовного відпочинку школярів, ознайомлення їх з історією, звичаями, народними традиціями краю, природою Прикарпаття, створення умов для творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку учнів у вільний від навчальний час пропонує відпочинкові програми, екскурсійні одно- і багатоденні тури за індивідуальними замовленнями, розробляє екскурсійні маршрути по місту Івано-Франківську та області.

Відділ організовує:

- змістовний відпочинок учнівської та студентської молоді на дитячих турбазах центру;

- відпочинок учнівських та студентських груп в інших регіонах України;

- екскурсійні поїздки дитячих груп за індивідуальними замовленнями по області та Україні.

Відділ координує роботу дитячих туристських баз ОДЦТКУМ.

Iвано-Франкiвський обласний державний центр туризму i краєзнавства учнiвської молодi запрошує школярiв, учнiвську молодь, студентiв провести свiй вiдпочинок i збагатити знання з iсторiї, етнографiї, географiї, народознавства на туристських базах "Мрія" в м. Iвано-Франкiвську, "Прут" м. Яремча , "Говерла" смт. Ворохта, "Черемош" смт. Кути, "Карпати" с. Яблуниця. Термiн перебування 1-5 днiв. Проживання в стацiонарних примiщеннях по 4-10 чол. Групи комплектуються по 25-30 чол. З дітьми працюють кваліфіковані педагоги з відповідною туристською підготовкою.

Програма перебування та екскурсiйного обслуговування на турбазах може корегуватися по бажанню вiдпочиваючих за попередньою домовленнiстю.

Орієнтовна програма екскурсійного обслуговування

Турбаза "Мрія" м. Івано-Франківськ: екскурсія по місту з відвідуванням обласного краєзнавчого та художнього музеїв, одноденні поїздки в м. Яремче з екскурсією в музей визвольних змагань, в м. Коломию з відвідуванням музею народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, автобусна екскурсія в Національний заповідник "Давній Галич".

Турбаза "Прут" м. Яремче: пішохідна екскурсія по місту з відвідуванням музею визвольних змагань та Карпатського національного природного парку, водоспаду, одноденний похід на гору Маковиця та Скелі Довбуша, поїздка у Ворохту з проведенням екскурсії по селищу, відвідуванням трампліну та катанням на підвісній канатній дорозі.

Турбаза "Говерла" смт. Ворохта: пішохідна екскурсія по селищу з відвідуванням трампліну та катанням на підвісній канатній дорозі, одноденні походи в гори на вершини Магури, Говерли та присілок П'ятихатки.

Турбаза "Черемош" смт. Кути Косівського р-ну: пішохідна екскурсія по селищу, одноденні поїздки в селище Вижницю Чернівецької області та м. Косів з відвідуванням музеїв народних промислів, походи в гори.

Турбаза "Карпати" с. Яблуниця Яремчанської міськради: екскурсія по селу, одноденні походи в гори: на гору Хом'як, Діл, Яблуницький перевал, поїздка в Ворохту з проведенням екскурсії по селищу, відвідуванням трампліну та катанням на підвісній канатній дорозі.