< >

Обласний оздоровчий зліт активістів Всеукраїнських, обласних експедицій та конкурсів учнівської молоді 2017

Обласний оздоровчий зліт активістів Всеукраїнських, обласних експедицій та конкурсів учнівської молоді 2017

З 10 по 23 липня 2017 р. проводився обласний оздоровчий зліт активістів Всеукраїнських, обласних експедицій та конкурсів учнівської молоді в мальовничому куточку Карпат – смт. Ворохта на дитячій турбазі «Говерла». Це ХХІ зліт, який організовує обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Учасники зльоту – переможці обласних конкурсів Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина - Україна», Всеукраїнського конкурсу на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край», Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв, обласної історико-краєзнавчої акції «Герої не вмирають».

Програма перебування на зльоті насичена і різноманітна. Це екскурсії, туристські походи, спортивні змагання, конкурси, тематичні вечори:, «Українські вечорниці», «Прикарпаття має талант», «Ретро-вечірка». Також учасники зльоту презентують свої дослідження під час роботи творчих майстерень.

Учасників зльоту на урочистому відкритті привітав завідувач дитячої турбази «Говерла» Михайло Броніславович Зарецький побажавши доброго відпочинку і незабутніх вражень, а також ознайомив присутніх з умовами та правилами перебування  на зльоті.