< >

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») 2018!

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ДИТЯЧО-ЮНАЦЬКОЇ ВІЙСЬКОВО-ПАТРІОТИЧНОЇ ГРИ «СОКІЛ» («ДЖУРА») 2018!

Цьогорічний ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») проходив з 2 по 15 липня в м. Переяславі-Хмельницькому.  Це вже Х (ювілейна)  гра, яка   відбулась у формі вишкільного наметового таборування під назвою «Джура 2018: Наддніпрянська Січ» за участі 27 команд (24 – обласних та 3 від м. Києва). Івано-Франківську область представляв рій «Гірські леви» Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату Івано-Франківської обласної ради. Учасники рою – вихованці гуртка козацько-лицарського виховання «Джура» обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді (керівник – Арабчук І.М.).

Поряд з змаганнями учасники гри мали насичену національно-патріотичну виховну програму з майстер-класами, гутірками та ватрами. Найбільше усім сподобався візит до Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів Національної гвардії України. Тут юні джури ознайомились з зразками стрілецького озброєння, бойовою технікою, стріляли з бойового АК-74 та перевірили свою згуртованість на тренажерах з командоутворення. Також учасники гри провели рейд-похід в Музей народної архітектури та побуту Середньої Наддніпрянщини та вшанували пам’ять Великого Кобзаря на Чернечій горі в м. Каневі. Урочисте закриття ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура 2018: Наддніпрянська Січ» відбулось у Верховній раді України за участю Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич.

Рій «Гірські леви» достойно виступив під час усіх змагань та виборов почесне ІІ місце в конкурсі «Відун»!!! Пишаємося нашими вихованцями і дякуємо керівнику Арабчуку Івану Михайловичу за відмінну підготовку команди!!!Успіхів та нових перемог!!!

37694225_1824449670966991_3781180420171759616_o

джура2

dz12

dz9

dz10