< >

Навчально-тренувальний збір

Навчально-тренувальний збір

З 8 по 13 січня 2019 року проходив Всеукраїнський зимовий навчально-тренувальний збір «Юних рятувальників» Буковець-2019. В заході взяли участь понад 160 осіб 10 областей України, а це 16 команд Житомирської, Запорізької, Кіровоградської, Миколаївської,Рівненської, Харківської областей. А також волонтери, рятувальники, педагоги, керівники гуртків які забезпечували проведення збору з Івано-Франківської, Луганської, Чернівецької областей та міста Києва. Збір організовано Координаційною Радою Всеукраїнського громадського дитячого руху «Школа Безпеки» у співпраці із Управлінням ДСНС України в Івано-Франківській області, громадською організацією «Гірський рятувальний центр», відділом освіти Верховинської РДА за сприяння Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Департаменту освіти, науки та молодіжної політики  Івано-Франківської області та Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді. З ІФОДЦТКУМ в організації роботи збору взяли участь керівники гуртків Верховинської філії центру: Лесюк К.П., Лесюк Р. Д., Лесюк Я. Д, Лесюк С. В., Соколюк М. М., Волинюк А.Ф., Філіпчук І.Д., Шпитчук П.

Протягом 5 днів вчилися, тренувалися, змагалися під керівництвом досвідчених рятувальників, волонтерів, демонстрували свої вміння, творчі здібності та спортивні досягнення.

Програмою збору були майстер-класи та навчально-тренувальні заняття з проведення тренувальних робіт в умовах надзвичайних ситуацій у зимовий період. Проводились конкурси з тематики БЖД та надання домедичної допомоги, змагання з видів зимового рятувального багатоборства,спортивні ігри, екскурсії та культурні програми(ознайомлення з історичними місцями Гуцульщини).

Переможцям та призерам були вручені дипломи, грамоти, подяки, медалі та кубки

DSC_0280_1

DSC_0299_1