< >

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ПОШУКОВО-ЕКСПЕДИЦІЙНИХ ЗАГОНІВ

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ПОШУКОВО-ЕКСПЕДИЦІЙНИХ ЗАГОНІВ

14 березня 2019 року обласний державний центр туризму і краєзнавства учнівської молоді провів обласний семінар керівників пошуково-експедиційних загонів на тему: «Аспекти національного та патріотичного виховання юних краєзнавців через призму їх участі у Всеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»». В семінарі взяли участь 30 педагогів від навчальних та позашкільних закладів освіти з 11 районів, 4 міст та 5 об'єднаних територіальних громад області.

Відкрив семінар,  привітав  його учасників та виступив з темою «Національне та військово-патріотичне виховання засобами туристсько-краєзнавчої роботи» М. Ю. Косило, доктор філософії, Заслужений працівник освіти України, директор облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

В. С. Половський вчитель історії  Української гімназії м.Івано-Франківськ провів «Презентацію  настільної гри «Українська революція: 100 років надії і боротьби», як метод навчальної роботи на заняттях гуртків»

О.І. П'єх завідувач Калуської  філії ОДЦТКУМ розповіла присутнім про «Залучення учнівської молоді до вивчення історії рідного краю в контексті їх участі уВсеукраїнській краєзнавчій акції учнівської молоді «Українська революція: 100 років надії і боротьби»;  працівники обласного державного архіву М.В. Григорак та М.В. Римарук ознайомили  учасників семінару з «Проведенням пошуково-дослідницької діяльності з використанням архівних фондів»О.М. Приймак керівник гуртків ОДЦТКУМ розповіла про «Основні аспекти пошуково-дослідницької роботи юних краєзнавців».

Методистом центру, Д.П. Вороневичем були підведені підсумки участі пошукових загонів навчальних закладів освіти області у Всеукраїнських, обласних  туристсько-краєзнавчих експедиціях та акціях.

Присутні педагоги на семінарі обмінялися досвідом пошуково-дослідницької роботи, оглянули виставку краєзнавчої літератури із фондів бібліотеки центру.    

20190314_113235_1

20190314_115335_1

20190314_123235_1