< >

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді на тему «Визначні пам’ятки та місця рідного краю»

Обласна краєзнавча конференція учнівської молоді на тему «Визначні пам’ятки та місця рідного краю»

27 березня 2019 року в м. Івано-Франківську на базі Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника відбулася обласна краєзнавча конференція учнівської молоді на тему «Визначні пам’ятки та місця рідного краю» . Участь у конференції взяли участь 15 делегацій  із закладів освіти області.

         Відкрив конференцію  доктор філософії , директор обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді  Косило М.Ю., який представив учасників та гостей. У своїй доповіді Михайло Юрійович висвітлив роль Історико – культурної спадщини українського народу у контексті її вивчення, збереження та  примноження.

 З вітальним словом до учасників звернулися від сектору з питань охорони культурної спадщини, Управління культури національностей та релігій Івано-Франківської обласної державної адмістрації Давидюк Андрій Зіновійович завідувач сектору з питань охорони культурної спадщини та керівник науково-редакційного відділу «Звід пам'яток історії та культури Івано-Франківської області» Гандзюк Ростислав Михайлович.

Учасники конференції заслухали доповідь Лотоцької Іванни Михайлівни працівника науково-редакційного відділу «Звід пам'яток історії та культури Івано-Франківської області» на тему «Звід пам'яток історії та культури України» і його роль у дослідженні та пропагуванні культурної спадщини Прикарпаття.

Грунтовний аналіз проблеми підготовки майбутніх педагогів з використанням в освітньому процесі школи історичного краєзнавства на основі аналізу матеріалів освітнього процесу Педагогічного факультету здійснив Недільський Степан  Андрійович, доцент, заступник декана Педагогічного факультету Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.

Змістовними і цікавими були виступи  учнів які представляли у своїх виступах різні куточки нашої області .

DSCN6067_1

DSCN6068_1