< >

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ШКІЛЬНИХ МУЗЕЇВ, КІМНАТ, СВІТЛИЦЬ

ОБЛАСНИЙ СЕМІНАР КЕРІВНИКІВ ШКІЛЬНИХ МУЗЕЇВ, КІМНАТ, СВІТЛИЦЬ

31 жовтня 2019 року обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді було проведено обласний семінар керівників шкільних музеїв, кімнат, світлиць на тему: «Місце і роль музеїв закладів освіти в дослідженні історії національно-визвольного руху». В семінарі взяли участь 25 педагогів від навчальних та позашкільних закладів освіти  з 11 районів, 2 міст та 5 ОТГ області.

Вітальним словом відкрив семінар Косило Михайло Юрійович кандидат педагогічних наук, доктор філософії, заслужений працівник освіти України, директор Обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Боднарчук Петро Миколайович директор музею ім. Г.КрукаБратишівського НВК (ЗОШ І-ІІ ст.-ДНЗ) розповів про Роль музеїв в національно-патріотичному вихованні та пізнанні рідного краю. Бакала Володимир Мар'янович  старший науковий співробітник Історико-меморіального музею Олекси Довбуша поділився рекомендаціями щодо шляхів поповнення та зберігання музейних предметів шкільних музеїв,  Візінська Ілона  учениця Підмихайлівського ліцею Новицької сільської ради ОТГ провела віртуальну екскурсію в музеї історії та побуту села Підмихайля.  Турчин Тетяна Романівна кандидат історичних наук, методист Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді ознайомила присутніх з музеями вищих навчальних закладів міста.

З умовами та положенням Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край в якому я живу» та умовами Всеукраїнського огляду музеїв закладів освіти області учасників семінару ознайомив Дмитро Вороневич методист облдержцентру туризму і краєзнавства учнівської молоді.

Присутні педагоги на семінарі обмінялися досвідом роботи музеїв.

 20191031_103053_1