< >

Обласний семінар туристських організаторів шкіл

Обласний семінар туристських організаторів шкіл

29 - 30 жовтня  2019  року на базі Саджавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богородчанської районної ради Івано-Франківським облдержцентром туризму і краєзнавства учнівської спільно з обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти проведено обласний семінар туристських організаторів шкіл «Туристсько-краєзнавчі заходи з учнівською молоддю як важлива складова освітнього процесу та набуття вихованцями необхідних компетентностей», в якому взяли участь 26 педагогів з міст, районів, об’єднаних територіальних громад області

Відкрив семінар та розповів про пріоритетні напрями реалізації державної політики в галузі освіти засобами туристсько-краєзнавчої діяльності в умовах нової української школи директор ОДЦТКУМ, Заслужений працівник освіти України, доктор філософії  Михайло Косило.

        З вітальним словом та інформацією про історію села і стан освіти у Саджаві до семінаристів звернулася директор Саджавської загальноосвітньої школи Ірина Коцюбинська.

      Про нормативно-методичне  забезпечення позашкільної освіти туристсько-краєзнавчого і військово-патріотичного напрямів, а також методологію підготовки дослідницько-пошукових робіт в рамках Всеукраїнських та обласних експедицій та акцій розповіли Галина Маловічко, заступник директора з навчальної роботи ОДЦТКУМ та Марія Паранюк, завідувач Богородчанської філії ОДЦТКУМ.

         Методистом Марією Більчак та керівником гуртка  Богородчанської філії ОДЦТКУМ Василем Паливодою було організовано та проведено «День туризму в школі», в рамках якого продемонстровано змагання на туристській смузі перешкод у спеціально обладнаному залі, конкурси «Візитка команди», «Краєзнавча вікторина», «В’язання вузлів»

        30 жовтня для учасників семінару організовано та проведено практичні заняття  з пішохідного туризму на базі Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.. № 1 під керівництвом Івана Гатича, майстра спорту України зі спортивного туризму, керівника гуртків Богородчанської філії центру. Практичне заняття з велосипедного туризму продемонстрували вихованці ОДЦТКУМ під керівництвом Романа Багрія, керівника гуртків Богородчанської філії центру.

      Також учасники семінару мали змогу відвідати музей етнографії і побуту с. Саджави та музей історії церкви ім. Григорія Хомишина у смт. Богородчанах

IMG_20191030_121330_1

IMG_20191029_112954_1

                IMG-faa0e3148306081d014f7395197c1558-V